Wspierane przez Binance HOPR i wunderkind Hathor Network gotowe do połączenia sił

Sieć Hathor (HTR) od samego początku była rewelacją. Łączy sprawdzony w łańcuchu bloków model bezpieczeństwa i skalowalność transakcji DAG, oferując unikalne funkcje, takie jak szybkie i bezpłatne transakcje, połączone wydobycie z Bitcoinem, łatwą tokenizację i nadchodzące możliwości Nano Kontrakty.

HOPR, jeden z niewielu „napędzanych przez społeczność” potęgi technologii, jest protokołem prywatności zerowej warstwy, który ma na celu ochronę prywatności metadanych użytkownika. Użytkownicy Bitcoin Revolution mogą uruchamiać węzły ze swoich komputerów lub korzystać z węzła do tyczenia typu plug-and-play . Budowanie szerokiej sieci i oferowanie skalowalnych nagród dla operatorów węzłów skoncentrowanych na zapewnieniu prywatności użytkownikom to rzadka gratka na dzisiejszym rynku.

Po co rozpoczynać walkę w wadze ciężkiej, skoro obaj mają tak wiele wspólnych punktów widzenia i ideologii. Przygotujmy się na awans!

Współzałożyciel i dyrektor generalny Hathor, Yan Martins, podkreślił możliwości przetwarzania transakcji, które były atrakcyjne dla HOPR nie tylko ze względu na ich szybkość, ale także biorąc pod uwagę koszty gazu ciężkiego, z którymi wszyscy obecnie borykamy się.

HOPR działa pod nadzorem DAO. Projekt został założony przez Sebastiana Bürgela, pioniera technologii blockchain; Rik Krieger, członek europejskiego FinTech50; i Robert Kiel, uznany ekspert w dziedzinie kryptografii. Podobnie Hathor ma również silne i akademickie pochodzenie, ponieważ urodził się z doktora. teza jej współzałożyciela i dyrektora ds. technologii, Marcelo Brogliato.

HOPR i Hathor to ukryte klejnoty, które natychmiast się zidentyfikowały i zaplanowały połączenie sił, co przyniesie korzyści zarówno użytkownikom nowo notowanego HTR, jak i HOPR, który wkrótce znajdzie się na giełdzie

„Zapewnienie zerowego poziomu prywatności w szybkich i skalowalnych transakcjach Hathor przygotowuje ekosystem na kolejną falę wzrostu liczby osób świadomych prywatności i korporacji, które dbają o prywatność danych”.

– Sebastian Bürgel, założyciel HOPR

„Jestem pod wielkim wrażeniem wyjątkowego rozwiązania firmy HOPR w zakresie ochrony prywatności, które rozwiązuje problem, który jest teraz bardziej istotny niż kiedykolwiek. A fakt, że podobnie jak Hathor są naprawdę zdecentralizowani od zera, sprawia, że ​​jestem jeszcze bardziej podekscytowany tą współpracą ”.

– Yan Martins, współzałożyciel i dyrektor generalny Hathor

Więcej z Cointelegraph w nadchodzących wywiadach z założycielami, przeglądach przypadków użycia, punktach instytucjonalnych, w połączeniu z analizą techniczną i pełnymi recenzjami.